Działka budowlana Narama
Narama, małopolskie
- 319 000 zł
- 1 400 m²
- 227,86 zł/m²
Tomasz Turek
Skontaktuj się
Działka budowlana Narama
Narama, małopolskie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Działka budowlana Narama
Zaktualizowane: 15 maja 2026
319 000 zł 1 400 m² 227,86 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 319 000 zł (227,86 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 400 m²
- kształt: prostokąt; długość: 42m; szerokość: 32m; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą asfaltową
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda
- Źródło: biuro nieruchomości: PACANOWSCY NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: PAC-GS-9616-1
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Narama, Iwanowice, krakowski, małopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, obrzeża miasta
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO W NASZYM BIURZE!
Do sprzedania działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Narama gm. Iwanowice o pow. około 14 arów. Działka lekko nachylona, położona w I linii zabudowy, w kształcie zbliżonym do prostokąta, o wymiarach około: 42m/32m. Działka położona w terenach oznaczonych symbolem MR2 - tereny zabudowy mieszanej - mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej,
DOJAZD
Dojazd do działki drogą gminną asfaltową. (...)
500 813...
500 813 213
500 813 213